reklamy, spam, prosby, nadávky ... piš sem.

"Raději budu nenáviděn za to, co jsem, než být milován pro to, co nejsem."

"Hate me if you want... Love me if you can."

Odpaďák.

Kap, kap, kapity kap ... Tož znáte to, když vám zmoknou vlasy?

24. října 2011 v 17:08 | Dr. Dino
Každej večer, kdy aspoň trošku prší, si sednu v tlustým svetru a v chlupatejch ponožkách s hrnečkem čaje do okna a poslouchám, jak kapky vody dopadaj na listy stromů, chodníky, střechy aut. Každou chvíli se zadívám na oblohu, jako bych čekala na zázrak, že mi ten Někdo tam nahoře sešle anděla, co otře moje slzy z od řasenky umazanejch tváří. Nebe je temně rudé a hvězdy ještě nejsou skoro vidět.
(Nádherná písnička, kterou poslouchám při přemejšlení, když mě unaví to kapání.)


Představte si to.
Letní odpoledne, jdete si po městě ruku v ruce, každou chvíli tě popadne za pas a políbí tě. Obloha je zatažená, ale i přesto je pořád horko. Díváš se na cestu před sebou, jak se tam objevují drobné kapky vody, které na rozpáleném asfaltu hned zmizí. Ovane tě příjemný, studený vítr a na holých rukou se ti objeví husí kůže. Uvidí to, usměje se a obejme tě. Znovu se políbíte, drží tě pevně u sebe, je vám dobře. Na krásné, po lopatky dlouhé, čokoládové lokny dopadne několik kapek deště. Další a další, za chvíli není vidět na krok, všude samá voda. Oba jste za tu chvíli promokli a běžíte se někam schovat. Pod všemi střechami jsou lidé, se smíchem utíkáte přes celé náměstí, nakonec zalezete pod malý strom a třesete se zimou. Pohladí tě po tváři, která je teď už studená, po kůži stéká déšť. Jste jste šťastní, jste přece spolu... A déšť ještě dlouho neustává.

Říká se amen, ne šmytec!

23. října 2011 v 21:25 | Dr. Dino
Nováček mezi knězi sloužil svoji první mši a měl takovou trému, že skoro nemohl mluvit. Po mši se zeptal svého zkušenějšího kolegy, jak on překonává nervozitu.
Ten mu odpověděl: "Když mám strach, že na kazatelně znervózním, postavím sklenici s vodkou vedle sklenice vody. Pokud cítím, ze začínám být nervózní, usrknu si."
Další neděli se náš nováček zařídil podle rady svého kolegy. Na začátku kázání opět cítil trému, a tak se napil.Pak už bez problémů jen mluvil a mluvil a mluvil. Po mši, při návratu do zakristie, našel na dveřích tyto poznámky:
1. Usrkni si vodky, nelokej ji.
2. Máme deset přikázání, ne dvanáct.
3. Bylo dvanáct učedníků, ne deset.
4. Ježíš byl pomazaný, ne namazaný.
5. Jakub vsadil svého osla, ne posla.
6. Ježíše Krista nenazýváme Jéžou
7. Otec, syn a duch svatý nejsou fotr, junior a strašidlo.
8. David zabil Goliáše, nedal mu lekci, na kterou Goliáš do smrti nezapomněl.
9. Kámen srazil Davida z jeho oslíka, ne oslíka z jeho Davida.
10. Svatému kříži se neříká "velký téčko"
11. Když rozlomil chléb při poslední večeři, Ježíš řekl: "Jezte, neb toto jest mé tělo." Neřekl : "Sežerte mě"
12. Panna Maria není "Mařka, co nikdy nešukala."
13. Doporučené požehnání před jídlem není: "Cikán japonec pitomec,díky Ti za ten dlabanec, ó Bože."
14. Hříšníci se posílají do pekla, ne do prdele.
15. A říká se amen a ne šmytec!!!

První, druhý, třetí, čtvrtý, pátý, šest set šedesátý šestý ........ svět!

17. října 2011 v 19:29 | Dr. Dino
Tentokrát nebudu psát článek pomlouvající společnost, vážně ne. Slibuju.

Seru na všechnoooo! Jsou přece Vánoceeeeee! :D

Druhý svět ... Uviděla sem to téma a přesně sem si představila, co asi napíšu, ale ... Vyprchalo to.

Každej ho má. Někde hluboko v sobě. Jeho pravá tvář, jeho vysněnej život. Prolíná se to ve snech, ale i ve skutečnosti; tomu se řiká například naivita, že jó.

Jdeš si lehnout po příšerným dni, kdy tě všichni odsuzjou za to, jak vypadáš, ale tobě je to jedno. Zachumláš se do peřiny, která ještě voní po něm, tvým panu Dokonalým, kterýho ostatní taky nemaj v lásce, stejně jako tebe. Představíš si, jak ležíte vedle sebe skoro nazí, hladí tě po vlasech a ty mu jemně přejíždíš prstama po bradě a krku. Zavřeš oči. Vidíš to tak živě, tak reálně. Zazvoní ti budík... Padej do školy ty smrade, byl to jenom sen.


Vždycky v noci, když prší, si sednu na parapet, pozoruju déšť, poslouchám Placebo a tak podobně... A přemejšlim. Uletim do svýho vlastního světa plnýho jednorožců, dinosaurů a motýlů, co jsou barevný jako Skittles ... Myslim na něj, jenom na něj. Potom zase *cvak* a vzpomínám na minulost... *Cvak*. Budoucnost. Co se mnou bude kurva? Zůstanu samotinká vrásčitá stařena s třinácti kočkama a co já vim třeba s vypelýchanym leopardem nebo pumou či tak ..:D A nikdo si mě nebude pamatovat, protože sem za necelejch 15 let ještě ničeho nedokázala. (Zlomený srdce se mezi úspěchy pochopitelně nepočítaj.)

Dost o mně :)
Každej to zná... Ten pocit úzkosti a nebo naopak totálního štěstí, kdy si představujete něco ....... něco.

Amen. Mejte se, milujte se a množte se.:P

Elektřina rovná se fejsbůk, teplý jídlo a spoustu webovejch stránek s pornem.

3. října 2011 v 17:47 | Dr. DinO
Tákže tak. Zase jedna užitečná primitivní rovnice:
elektřina = světlo + net + teplo
- teplo = zima
zima = zmrznutí
- světlo = tma
tma = deprese
- net = davová nemoc šílených krav
žádná elektřina = BOOOOM.

Žádnej fejsbůk, žádnej blogíseQ (:D), žádný sín holčičky, žádný pomluvy ..
Bylo by to lehčí, řikejte si, co chcete.
A taky mi nezkoušejte vyvracet, že jsou i důležitější věci (například jídlo) :D
Dobře, zase píšu článek o ničem a přece o něčem, ale nenaděláš nic. Bylo by zajímavý, kdyby třeba na měsíc stopli elektřinu a pak by se asi dělo... CO? Blondýnky 90-60-90 s umělejma kozama by běhaly v minisukních na podpatcích po ulicích a rozvěšovaly všude svoje polonahý fotky s nápisem "To se mi líbí", "Přidat komentář" a "Sdílet".
Vážně ten fuckbook miluju:)

Ale tak dost. Život bez elektřiny ..... hm. Nic moc mě nenapadá. Jenom doufám, že zase si budu moct počíst na ostatních blozích/blogách (omg?:D) článek z Wikipedie o elektřině ;D

Prostě by se tu nedalo žít, páč, i když mě někteří jedinci přesvědčují o opaku, nežijeme v době kamenný, elektřina k 21. století patří asi jako okurka ke kečupu a prostě se bez ní nedá žít, sečteno, podtrženo.
Toť asi vše, protože mam vážně vypatláno a radši vám tu cennou elektřinu budu spotřebovávat, než o ní psát.:P

Milujte se a množte se. Amen.

Movie 0.03

28. září 2011 v 20:50 | Dr. DinO
Requiem for a dream je film o feťácích, můžu o něm říct, že patří mezi moje nejoblíbenější filmy a seriály vůbec.
Žánr: Drama/krimi
Rok: 2000
Původ: USA
Délka: 102 minut
Režie: Darren Aronofsky, Clint Mansell

Popis: Ovdovělá Sara Goldfarbová žije na Coney Island a snadno podléhá mámení televizních pořadů. Právě teď drží dietu, aby se mohla účastnit jedné ze show. Její milý ale bezmocný syn Harry má novou přítelkyni Marion a společně se snaží čelit bolestné realitě útěkem do snů. Ani Harryho nejlepší přítel Tyrone, který se živí prodejem drog, nemá snadný život. A tak se čtveřice lidí, jimž osud nepřál štěstí, točí v bludném kruhu bezmoci a beznaděje. (zdroj: movie-library.cz)

Můj názor: Miluju, miluju, miluju!!! Jeden z mála filmů, co mě rozbrečel :D. Má skvělej děj a děsivý příběh a prostě ááách.. Jared Leto♥♥♥♥♥♥♥ Prostě... Vážně doporučuju. Vážně.:D Musíte to vidět.^^

Stáhnout: tady

Společnost? Spíš stádo ovcí, řekla bych.

28. září 2011 v 11:31 | Dr. DinO
Další téma týdne, ke kterýmu sem ze začátku nevěděla, co napsat. Všichni víme, co to společnost je, ale já se pokusim vám jí ukázat z tý druhý stránky, kterou ne každej pozná.
Jak už nadpis napovídá: mně "společnost" dnešní doby přijde spíš jako stádo ovcí, který tupě následujou všechny ostatní. Jen si to vemte: v "módě" jsou teď například růžový vlasy, všichni najednou hrrrr do kadeřnictví, aby nezaostávali, aby byli "IN", i když třeba růžovou barvu předtim nesnášeli.
Dobře, to byl jenom takovej příklad, ale - otevřete oči a pořádně se rozhlížejte, když jste ve městě, vážně to tak je - bohužel to tak chodí. Někdo dá za módní trend turecký nasrávačky a všichni je musí nosit :).
Nebo trend teenagerů (někdy i malejch dětí bohužel), že kdo kouří, je děsnej drsňák. Tomu dítěti to ani nemusí chutnat nebo tak, ale nesmí vypadnout z party.
(Pak sou tu kuřáci, mezi nimiž sem - bohužel, bohudík - i já, který začali kouřit kvůli nějakejm problémům apod.)

Dál bych k tomu chtěla přidat ještě jednu věc: pojem normální a nenormální.
Co znamená chovat se normálně? Chovat se přirozeně chovat se tak, jak chce společnost. Oblíkat se podle nich, mít účes a make-up podle nich, smát se kdy oni si myslí, že je to vhodný... A ne, jak to cítíme, jak se opravdu chováme. Nerada používám tyhle pojmy, a to z jedinýho důvodu: nikdo neni normální. Všichni se tak snaží vypadat, aby zapadli, ale - i když to v sobě třeba zapudili a už jim to připadá "normální" - každej je jinej, každej se má chovat podle sebe, prostě přirozeně, nenuceně, volně.
Já se svojí odlišností nějak netajim a okolí - ta slavná "společnost" - mi to občas dává dost dobře sežrat. A i když se mi to hnusí, musim se denně přetvařovat ve smyslu "ne, nic mi není, vážně" nebo třeba "nejsem naštvaná, všechno v pohodě zlato" ...

Dost o mně. Tohle je každodenní boj každýho z nás, ve kterým nám nikdo nepodá pomocnou ruku. I když je to hnusný, on má taky svůj boj a nemá čas bojovat i za nás ;)
Tohle je asi všechno, co sem chtěla k tomuhle říct. Jsem černá ovce společnosti, protože se nebojim říct a ukázat světu, co se mi líbí. Každej sme jinej, proč teda ze sebe děláme TOHLE?
Takže... Možná se mnou nesouhlasíte, ale pořád si jedu to svý. Amen.

Hodnocení mýho blogu ^^

25. září 2011 v 11:09 | Dr. DinO
Arigato.
Od:
Děkuju moc, potěšilo mě to, až na tu aktivitu, protože během školy toho času moc nemam, ne že bych tu nechtěla bejt...

Slyšíš ty hlasy? ...Drž hubu děvko!

22. září 2011 v 23:06 | Dr. Dino
Ticho.
Zas jednou normální téma týdne, žádnej "záchod" nebo "porno" nebo podobný todletonci?
Nuž dobrá.

Ticho... Jo, to mě zrovna teď obklopuje, když pomynu cvakání klávesnice a bzučící mouchu na stropě >.<
Když se nad tím zamyslíte, všichni jsme pořád uzavřeni v tichu. Někdo má tak vypatláno, že nemůže snad ani trochu přemejšlet; to je teprve ticho v palici (a představte si tu ozvěnu!). Někdo má ticho v srdci, jestli to tak můžu říct; hehe; tohle se vztahuje na lidi chovající se lhostejně k celýmu světu. Ticho kolem nás, který slyšíme-neslyšíme (?!), když jsme o samotě, nás dokáže uklidnit, ale i zničit.
Já miluju ticho. Můžu se soustředit na určitou činnost, můžu relaxovat, můžu usměrnit tok svých myšlenek tak, jak potřebuju (aspoň většinou). Všichni to známe. Je to krátký únik z toho rušnýho světa, ve kterým se pohybujeme dnes a denně. Ráda bych se ale zmínila víc o tom destruktivním účinku ticha.
Uděláme si opáčko ze základky co se týče matiky a jako její věrná "zastánkyně" (vážně jsem asi nejnetalentovanější člověk ze třídy) vám ukážu jednoduchou rovnici (nesnažte se jí počítat s číslama, stačí úvahou. Muheh.):
Ticho = samota
Ticho + samota = klid
Klid = relax
Ticho + samota + relax = přemýšlení
Přemýšlení + ticho + samota = deprese
Deprese + ticho + samota = BOOOOOOOOOOM!

Sem si jistá že to všichni chápete, takže to nemusim nějak podrobněji vysvětlovat ;D
Samozřejmě, že člověk může mít i lepší myšlenky, než ty, ze kterých dostane depku. Já se ale přiklánim k nám pesimistům a depkařům a citlivkám .. a vy mezi ně určitě taky patříte, já to vim, vy to víte, nesnažte se zapírat .. prostě znáte ty chvíle, kdy se vám stane tohle a tamto a máte z toho depku, jste sami, slyšíte jenom vlastní pláč... A tolik potřebujete obejmout.

Dobře, trochu melancholicky naladěnejch myšlenek neuškodí :D A teď zalezte do postelí jako já, pusťte si pěknou hudbu - abyste neslyšeli to ticho požírající kyslík kolem vás - a nebo třeba mouchu na stropě -.- a hurá do říše snů.

"Že se nestydíš, běhat tady nahá!"

14. září 2011 v 17:12 | Dr. Dino
Téma týdne: Nahota? Aha.
Toaleťák už to předčilo, ale na porno to pořád nemá.:D

Úplně se mi vybavuje babičky hlas, kdy mi řiká, že bych neměla v takový zimě chodit po domě nebo po zahradě nahá. (Což znamená, že šortky a tílko neni oblečení na 17 stupňů, ne že bych se promenádovala naostro.)

Nebudu sem dávat výpisky z Wikipedie, protože u tohoto tématu to asi neni nutný :D

Takže takhle: většina lidí se stydí, když je někdo vidí v "Adamově/Evině rouše". Bohužel sou tu i kravičky/volečkové který se nebojí ukazovat ve spodním na facebooku nebo jinde. Muheh.
Mimo to, dokážete si představit, že by nebylo oblečení? Chodili bysme po ulicích nahatý a viděli bysme, co bysme radši neviděli. (Představte si: Nudaulice, pěkně si vykračujete po chodníku, a přímo proti vám si to šine šedivochlupej devadesátník. Fujky.)
Ale mělo by to jistý výhody: žádná šikana kvůli stylům nebo kvůli chudobě. Spíš by šikanovali bobratý nebo nevyspělý jedince.
Ale zase bysme u partnera v eroticky nabitou chvilku nezjistili, jak to bývá teď v "éře oblečení", že jeho/její(:D) nářadí neni takový, jaký sme si představovali. Což je... vážně, vážně, vážně výhodný.;D

Toť tak vše, co sem chtěla říct.
Tak se mejte, milujte se a množte se. Amen.

Sourozenci - pokračování chytráckejch keců jedináčka.

7. září 2011 v 18:25 | Dr. DinO
Dobře... Ještě o tom něco připíšu. Pro ty, který neví, jaký to je být jedinným dítětem v rodině.

Když tak zašmátrám v šuplíku vzpomínek... Moje dětství nebylo hezký. Jak už sem napsala, umřeli mi sourozenci a musela sem si tim projít, i když sem z toho moc rozumu ještě neměla. Život jedináčka je... o pozornosti, o samostatnosti, o rozmazlenosti, ale... o samotě.
Děti, jako sem byla já (malý, nevýrazný, plachý, stydlivý a tak podobně), moc kamarádů nemaji. Většinou sem byla sama, protože ve školce mě děti neměly nějak rády. V takových chvílích sem měla ae svýho imaginárního přítele. (A jmenoval se Adam, což sem do dneška nepochopila, když se mi to jméno nikdy nelíbilo.) Byl se mnou pořád a všude, kdykoli sem potřebovala oporu.
Rodiče chodili hodně do práce, tak sem byla se sestřenicema, s babičkou... nebo s Adamem.
Byla sem slušná, hodná, stydlivá, ale i rozmazlená. Všechno bylo jenom moje, nemusela sem se dělit s nikým o nic.

Když sem povyrostla, mladší sestřenice byla skoro jako moje sestra. Má o dost starší sestry, který s ní nebydlí, tak taky vyrůstala sama. Ta byla... ještě víc rozmazlenější, takže do mých 11 let sme spolu vedly doslova válku... Muhehe. Teď sme obě rozumnější. Naštěstí.

Výhody v přítomnosti? Rozhodně větší kapesný, vlastní pokoj, víc pozornosti když něco potřebuju. A samostatnost.
Nevýhody? Občas se obracim na Adama.:D Né, to myslim uplně vážně.
Rodiče mě sice hlídaji, jako kde sem, s kym sem a kdy se vrátim, jestli nedělám něco nezákonnýho (což většinu času dělám samozřejmě), ale dávaj mi dost prostoru; jelikož na mě nemaj čas kvůli práci.
Mam ráda samotu, takže si nemam na co stěžovat. A rozmazlenost? Samozřejmě, že ve mně zůstala.
To je tak všechno, co sem k tomu předešlýmu článku chtěla dodat. Tečka. :P

Pěstuju růže, fialky, orchydeje... Ale sourozence ne.

7. září 2011 v 17:50 | Dr. DinO

photoNo... jak bych měla začít. Sourozence nemam, i když sem měla mít 4 bráchy, tak všichni tak nějak zemřeli... A tak, i když teď už po sourozenci nějak netoužim, mi mrzí a štve, když si někdo stěžuje na mladšího bráchu nebo na starší ségru. "To neni možný, že takovej idiot je zrovna můj brácha! Víš co udělal tentokrát? Uplně mě nasral! Radši bych byla jedináček! Ty jo, Romčo, já ti tak závidim!" Když slyšim něco podobnýho, beze slova odcházím. Proč? Chápu, že otravujou. Že je s nima člověk zavřenej pod jednou střechou. Že se o ně musí starat, nebo se oni přehnaně staraj o něj. Ale pořád je to někdo, koho by sme měli chránit a vážit si ho. Stejně jako rodiče. Jo, vim, většina lidí v mým věku včetně mě je drzá a rodina je jenom takovej "odpad", co nám dává prachy, jídlo a střechu nad hlavou. Každej z toho ale vyrosteme, naštěstí pro ně i pro nás. Víte, vy, co máte jednoho nebo třeba pět sourozenců... Važte si jich. Lidi jako jsem já by za to dali cokoli. Jsou malý, otravný, trapný, agresivní... ale jsou to sourozenci. Část rodiny, část života, část naší osobnosti.

Population 0.03

29. srpna 2011 v 18:59 | Dr. DinO
Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:
Pondeli: 45
Utery: 39
Streda: 44
Ctvrtek: 42
Patek: 19
Sobota: 18
Nedele: 20

Celkem: 227

Movie 0.02

25. srpna 2011 v 18:18 | Dr. DinO
Odpočívadlo.
Další horor, kterej totálně žeru.Popis:
Hlavními hrdiny tohoto nízkorozpočtového hororu jsou Nicole a Jess, mladý milenecký pár, který si vyrazí na romantickou cestu po Americe. Cestou se zastaví na opuštěném odpočívadle, kde se přítel hlavní hrdinky za záhadných okolností ztratí. Zoufalá Nicole brzy zjistí, že na odpočívadle není sama. Objeví se tajemný muž v jeepu se snadno zapamatovatelnou SPZ, který jí začne děsit. Dívka nachází útočiště na místním WC, kde jsou všude na stěnách šokující nápisy obsahující již známou SPZ. Později objevuje zmrzačenou dívku, která jí povypráví o tajemném řidiči. Nicole si uvědomuje že z této "hry" již není úniku...

Můj názor:
Skvělý, skvělý, skvělý! Je to takový psychedelický, už nikdy nebudu stavět s tatínkem na odpočívadlech, motelech a ani benzínkách :D !! Je to sice Amerika, ale žádnej happy end nečekejte. Má to i druhý díl, ale ten sem ještě neviděla.

Movie 0.01

25. srpna 2011 v 10:42 | Dr. DinO
Takže sem se rozhodla, že sem budu dávat odkazy na filmy. Takový malý doporučení od takovýho malýho dinosaura.^^

První. kterej by měl skouknout každej milovník hororů, je Autopsy.
Popis :
Přátelé se baví na večírku. Potom, když jednou domů, nabourají a zjistí, že srazili i nějakého muže. Vypadá to, že nikdo není vážně zraněn, ale na místo přijíždí sanitka. Naloží sraženého muže i přátele a odvezou je do podivné nemocnice. Jeden po druhém jsou posíláni na pokoje a jeden po druhém záhadně zmizí. Na řidičce auta je najít své přátele a dostat se odtud živá. Dokáže to?


Můj názor:
Tohle byl jeden z prvních hororů, který sem viděla. A byla sem úplně unešená! Na konci jsem i trochu brečela, haha. Fakt doporučuju každýmu, kdo má rád horory - hlavně pro fanoušky masakrů a mučení. :P

Stáhnout můžeš tady!

Reklamy, spamy, prosby, nadávky.

24. srpna 2011 v 12:40 | Dr. DinO
Ahój, ehmm, takžee.. asi potřebuju něco přesně pro tyhle účely, protože určitý komentáře k určitejm článkům.. neni nejvhodnější.:D
Takže, tady můžete psát cokoli chcete. Ať už mě chcete zkritizovat, poprosit o hlas, pochválit, já si to určitě přečtu a zareaguju.
Takže, jen do toho :P

(Ten obrázek s tim nemá nic společnýho, jenom se mi líbí.:P)

Population 0.02

22. srpna 2011 v 18:49 | Dr. DinO
Navstevnost za minuly tyden (15.8. 2011 - 21.8. 2011) je:
Pondeli: 61
Utery: 47
Streda: 38
Ctvrtek: 35
Patek: 47
Sobota: 30
Nedele: 40

Celkem: 298

Brrrrrm [bleskovka 0.03]

16. srpna 2011 v 20:46 | Dr. DinO
Diplomy pro prvních 5 komentářů a klikačka pro 2 nejlepší! :)

1. ČÁST:
Zdary, jak se máš?
Líbí se ti můj blog?
Co nejvíc?
Co chceš na diplom?
Oblíbená kapela?

2. ČÁST:
jahody x meloun x borůvky x třešně
náušnice x piercing/roztahovák x tetování x skarifikace
blonďaté x černé x zrzavé x hnědé vlasy
coca cola x kofola x pepsi x rc cola
samsung x nokia x sony ericsson x apple

Population 0.01

15. srpna 2011 v 23:53 | Dr. DinO
Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:
Pondeli: 8
Utery: 15
Streda: 13
Ctvrtek: 6
Patek: 49
Sobota: 27
Nedele: 49

Celkem: 167

Lidi, děkuju vám.

[SONB]* přihláška

14. srpna 2011 v 19:32 | Dr. DinO
No, rozhodla jsem se udělat soutěž o nejlepší blog.
Bude mít 3 nebo 4 kola a v každém vypadne blog s nejmenším počtem hlasů.
Potřebovala bych, aby se přihlásily aspoň 4 blogy, jinak to nemá cenu :D

První místo dostane diplom, 2 klikačky a reklamu u mě na blogu na týden.
Druhé místo dostane diplom a klikačku.
Třetí místo a dál dostane diplom.:)

Pokud budou mít 2 blogy stejný počet hlasů (nejmenší), rozhodnu se sama, kdo vypadne.
Každý kolo bude trvat 4 dny.

Chceš se přihlásit?
Do komentářů:
 1. přezdívka
 2. blog
 3. o čem je

Bammmm - hodnocení

12. srpna 2011 v 22:12 | Dr. DinO
No, moc vám všem děkuju za komentáře.
Ceny budou zítra; dneska už se mi nechce :D

*Nessa a selenagomez--fans ale zodpovězeli jenom půlku, takže sorry, nic nebude.

Dobrej komentář, dostaneš diplom; ale zarazilo mě ... že neznáš Cobaina ... :D
Alex Evans & Feťačka, to sou tvoje drogy, hmmm? :D Dostaneš ale diplom :D
3) Kiki
Diplom pro tebe. I když nejsem zastánce Lovato a ani mě nepotěšilo že se ti nelíbí ani Oliver, ani Kurt :D
Komentář, ve kterej sem doufala že se tu objeví :D Diplom + klikačka :))
5) K.
Jako jediná si vybrala Oliho. Ách<3 ;D Diplom. :)

(Negatiní komentáře neberte osobně, nemyslim to zle :D Ještě jednou díky všem, ž se zúčastnili.)

Bammmm [bleskovka 0.02]

12. srpna 2011 v 21:27 | Dr. DinO
Takže, nemam co dělat, tak udělám dneska druhou bleskovku :D
Ceny budou ale až zítra večer ;)
Pro prvních 5: diplom
Pro nejlepší komentář: klikačka

 1. Ahoj! :))
 2. Oblíbená barva?
 3. Co bych měla přidávat víc na blog?
 4. Čteš moje příběhy o feťačce? :D
 5. Co chceš na diplom?
VYBER:
 1. metal - punk - rap
 2. oči: modré - zelené - hnědé
 3. skype - facebook - icq
 4. Japonsko - Amerika - Španělsko
 5. Oliver Sykes - Eminem - Kurt Cobain (podle vzhledu)

Pro ty, co neví, kdo je Oliver :D, tak to je ten na mym záhlaví :D ^^

KOMENTÁŘE pište do 22:00 nebo dokud nenapíšu KONEC

Bžummm [bleskovka 0.01]

12. srpna 2011 v 15:09 | Dr. DinO
První bleskovka na blogu; třem nejrychlejším lidem udělám diplom, jednomu s nejlepším komentářem i klikačku.

1. Zdary.;] Jak se máš?
2. Líbí se ti můj blog?
3. Co bys chtěl(a) na diplom/klikačku?
VYBER:
1. černá x růžová x žlutá
2. scene x punk x barbie
3. frisco x zelená x kofola


Díky moc2m2esdl.gif image by Lowinka
 
 

Reklama
Pixels: Hoops *2251*xxchibi_white_01.gif image by Lowinkaxxthawake-1.gif image by Saliskoxxx*2355*x:piiinkie:xloving.gif image by SaliskoxpixelxxPhotobucket - Video and Image HostingxxxxxPhotobucket - Video and Image Hostingxxgasp.gif gasp picture by iconicallyxxonline.gif image by spookys-graphix